Strony i sklepy

 

Aktualnie stronę internetową może mieć każdy, może być to prosta wizytówka np. sportowca czy menadżera, może być to strona internetowa salonu kosmetycznego, szkoły jazdy czy też innego biznesu, każdego kto chciałby w jakiś sposób zaistnieć publicznie.

 

Oferuję tworzenie takich właśnie stron interentowych, zarówno wizytówkowych, jak i aplikacji dla małej i średniej działalności.

 

Jeśli masz jakieś nietypowe wymagania co do strony to dobrze trafiłeś, chętnie pomogę, zależnie od potrzeb strona może być w pełni spersonalizowana pod Twoje wymagania, szyta na miarę - w tym się specjalizuje.

 

 

 

 

Branża e-commerce jest trendem dziesiejszych czasów, bardzow wiele firm przenosi swój biznes do sieci gdyż jest on tańszy w utrzymaniu oraz bardziej efektywny. Dodatkowym atutem, jest fakt że sklep taki jest dostępny przez 24h/7 dni w tygodniu, zatem zamówienie może być złożone o wygodnej dla klienta porze. Każdy sklep posiada indywidualną stylistykę i warunki dzięki czemu nie jesteśmy obarczeni wymogami narzuconymi z góry jak np. Allegro.

Sklep internetowy może być również zintegrowany z innymi systemami zewnętrznymi wspomagającymi sprzedaż/fakturowanie jak np. baselinker.com, fakturownia.pl czy też programami magazynowymi, co przenosi praktycznie całość interesu do sieci, od sprzedaży dla klienta detalicznego po jego rozliczenie księgowe - dzięki czemu dobrze przygotowany sklep jest dużo łatwiejszy w administracji.

Jeśli jesteś zainteresowany utworzeniem sklepu internetowego lub masz wątpliwości - zapraszam do kontaktu.Test

Formularz kontaktowy

Dane personalne

Wiadomość

Dzisiejszy dzień tygodnia: *
Czas odpowiedzi wynosi do 24h od momentu wysłania zapytania